השירותים שלנו

חברתנו מספקת מגוון שירותי סיעוד הניתנים על ידי צוות ישראלי מיומן, מנוסה ומסור.
אנו עובדים עם כל קופות החולים ועם כל הביטוחים הפרטיים, כך שניתן לקבל החזר על שירותינו.
על שירות אחות מקצועית לאחר ניתוח מגיע בתקופת האשפוז החזר מקופת חולים של עד 90% לכל מי שיש לו ביטוח משלים/מושלם בקופת חולים.

אנו מספקים השגחה וטיפול צמודים לכל מטופל בביתו, תוך מתן כל העזרה הסיעודית והליווי הנדרש וללא הגבלת זמן. השירות כולל ביצוע מלא של כל הפעולות הסיעודיות הנדרשות כגון רחצה, הלבשה, האכלה, עשיית צרכים, נטילת תרופות, התניידות ממקום למקום, ליווי בכל יציאה מחוץ לבית ועוד.

במידת הצורך ובהעדר מלווים אחרים, אנו מלווים את המטופל לבית חולים באמצעות רכב או היצמדות לאמבולנס..

חלק מרכזי בפעילות אפרת שירותי סיעוד מתמקד בהשגחה צמודה וטיפול במאושפזים לפני ולאחר ניתוחים מכל סוג, ולאורך כל תקופת האשפוז בבית החולים. השירות כולל טיפול אישי בכל הנדרש, שמירה על בטיחות ומניעת סכנות נפילה, מעקב אחר כל המדדים במכשירים המצויים לצד מיטת המאושפז, תמיכה ועידוד. כל זאת במטרה למנוע מצבי סיכון, להקדים את ההחלמה וההתאוששות של החולה, ולאפשר לו חזרה מהירה לשגרת החיים מחוץ לבית החולים.

באפרת שירותי סיעוד אנו מספקים מעטפת מקצועית של שירותי השמה, הכוונה וליווי של קשישים וסיעודיים לבתי אבות. אנו פועלים בפריסה ארצית על מנת לתת מענה לכל לקוח.

אנו מספקים לקשישים, חולים וסיעודיים השגחה וטיפול צמודים במהלך שעות הלילה. השירות ניתן גם בבית  המטופל וגם בבית חולים. כולל דאגה לכל צרכי המטופל, סיוע בקימה מהמיטה, השגחה על מצבו, מתן מענה לבקשותיו וכן מתן עזרה ראשונה בעת הצורך.

באפרת שירותי סיעוד אנו מספקים שירותי אחות פרטית ברמה גבוהה, לכל מטרה, לכל אדם הנדרש לכך, בכל מקום בארץ – בין אם בבית, בבית חולים, בשיקום או בבתי אבות ודיור מוגן.