אחות פרטית

באפרת שירותי סיעוד אנו מספקים שירותי אחות פרטית ברמה גבוהה, לכל מטרה, לכל אדם הנדרש לכך, בכל מקום בארץ – בין אם בבית, בבית חולים, בשיקום או בבתי אבות ודיור מוגן. 

 

שירות אחות פרטית באפרת שירותי סיעוד – כי מגיע לכם הטוב ביותר!

שירות אחות פרטית מטעמנו הוא שירות מקצועי ואיכותי, הניתן בפריסה ארצית.

 במסגרת השירות, אחות פרטית מוסמכת ובעלת ניסיון, תגיע לסייע למטופל בהתאמה לצרכיו ולמקום בו הוא שוהה – החל מטיפול והשגחה בבית, במהלך אשפוז בבית חולים לפני ואחרי ניתוח, ועד לאחות לילה או אחות המוזמנת רק לצורך מתן זריקות או ביצוע בדיקות. שירות אחות פרטית מקל משמעותית על המטופל ועל בני משפחתו שאינם יכולים לטפל בו בשל חוסר זמן וחוסר ידע רפואי נדרש ובשל העומס המצוי במחלקות השונות בבתי החולים ואפשרות ללינת לליה בבית וכן בבית החולים עם המטופל 24 שעות.

האחיות הפרטיות שלנו מקצועיות, מנוסות, אמינות ואמפתיות, ומבצעות את עבודתן על הצד הטוב ביותר – במסירות, באחריות ובמתן יחס אישי וחם.  

ניתן להזמין  את השירות לכל פרק זמן שנדרש בהתאם לצורך – החל ממספר שעות ועד לתקופה ארוכת טווח. 

בכל פנייה אלינו, לרבות בפניות דחופות במהלך כל שעות היממה – נתאים לכם אחות פרטית בהתאמה לצורך ולאזור המגורים. השירות פועל בזמינות מלאה 24/7.

 

1 (2)

מה כולל שירות אחות פרטית מטעמנו?

במסגרת שירות אחות פרטית באפרת שירותי סיעוד, המטופלים יקבלו: 

  • שירותי סיעוד בסיסיים הכוללים סיוע בפעילויות יומיומיות כמו רחצה, הלבשה, האכלה, עשיית צרכים והתניידות. 
  • סיוע רפואי בביצוע בדיקות למדידת ערכי דופק, לחץ דם וסוכר על פי הנחיות הרופא המטפל.
  • השגחה ומעקב – האחות שוהה לצד המטופל בכל רגע, עוקבת אחר כל שינוי במצבו, ומדווחת לבני משפחתו כנדרש. 
  • מתן זריקות ותרופות על פי הנחיות הרופא המטפל.
  • מתן עזרה ראשונה בכל הנדרש.  

ליווי לרופא, קופ"ח או בית חולים – האחות מלווה את המטופל לכל מרכז רפואי לאירועים משפחתיים, ואחראית על קביעת תורים, בירור תוצאות הבדיקות, וכו'.  

 

אחות פרטית בבית חולים במהלך אשפוז ולאחר ניתוח 

חולים המאושפזים בבית חולים נאלצים להסתפק בשירותי רפואה בסיסיים. הרופאים והאחיות במחלקה אינם יכולים לספק את כל צרכיהם ולהשגיח עליהם כל העת. את ההשלמה הנדרשת יכולה למלא רק אחות פרטית המגיעה לבית החולים. 

באפרת שירותי סיעוד אנו מספקים שירותי אחות פרטית בבית חולים לצורך השגחה צמודה וטיפול במאושפזים לפני ולאחר ניתוחים מכל סוג, ולאורך כל תקופת האשפוז בבית החולים או בבית. השירות כולל טיפול אישי בכל הנדרש, שמירה על בטיחות ומניעת סכנות נפילה, מעקב אחר כל המדדים במכשירים המצויים לצד מיטת המאושפז, העברת מידע חיוני לצוות הרפואי במחלקה, תמיכה ועידוד ועוד. כל זאת במטרה למנוע מצבי סיכון, להקדים את ההחלמה וההתאוששות של החולה, ולאפשר לו חזרה מהירה לשגרת החיים מחוץ לבית החולים. עם שירות אחות פרטית של אפרת בבית חולים, תקופת האשפוז תעבור בצורה הקלה והבטוחה ביותר, וכולם יוכלו להיות שקטים.

 

החזרים מקופות חולים וביטוחים פרטיים

שירותי הסיעוד של אפרת מוכרים לקבלת החזר עד 90 % לשמירה והשגחה פרטית לאחר ניתוח בתקופת האשפוז בבית החולים – מכל קופות החולים וכל הביטוחים הפרטיים

כל אדם שיש לו ביטוח משלים/מושלם באחת מקופות החולים ו/או ביטוח פרטי – זכאי לקבל מהגופים המבטחים החזרים לשמירה, טיפול והשגחה פרטית לאחר ניתוח. הדאגה והטיפול הם באחריותנו, והתשלום הוא מקופת החולים או חברת הביטוח בה הינכם מבוטחים, ולה הינכם משלמים דמי חברות/ביטוח לאורך שנים, אנו נדאג ונסייע לכם לקבל את ההחזר המקסמיאלי המגיע לכם דרך חברת הביטוח ואו קופת החולים.

גובה ההחזר מקופות החולים

קופת חולים

מס' ימים

גובה ההחזר

מכבי

8

₪580 ליום

כללית

10

470 ₪ ליום

לאומית כסף
לאומית זהב

10
20

507 ₪ ליום
570 ₪ ליום

מאוחדת

8

100 $ ליום

ניתן לקבל גם כפל ביטוחים במידה וקיים אצלכם ביטוח פרטי וזאת בלי קשר לביטוח מקופת החולים וכל מקרה לגופו.

באפרת שירותי סיעוד אנו מעסיקים כוח אדם ישראלי בלבד הכולל אחיות ואחים, מטפלות ומטפלים וכוח עזר – כולם בעלי ניסיון רב בתחום הסיעודי.  הצוות נבחר על ידינו בקפידה על מנת שנוכל לעמוד בסטנדרטים מוקפדים של מקצועיות ומסירות.

 

 

אחות פרטית ללילה 

אנו מספקים לקשישים, חולים וסיעודיים אחות לילה, שאמונה על השגחה וטיפול צמודים במהלך שעות הלילה. השירות ניתן גם בבית המטופל וגם בבית חולים, בית אבות, דיור מוגן, מוסד סיעודי וכו'. השירות כולל דאגה לכל צרכי המטופל, סיוע בקימה מהמיטה, השגחה על מצבו, מתן מענה לבקשותיו וכן מתן עזרה ראשונה בעת הצורך. 

אחות פרטית ללילה עשויה לספק פתרון גם בהתראה קצרה, כאשר מסיבה כלשהי בני המשפחה אינם יכולים לשהות עם החולה בשעות הלילה בבית או בבית החולים. הידיעה שלצד החולה שוהה אחות מוסמכת ומסורה, הדואגת לכל צרכיו – מעניקה שקט נפשי הן לחולה והן לבני משפחתו. 

אחות פרטית לזריקות ובדיקות

מתן זריקות בזמן הוא אחד הנושאים החשובים לשמירה על בריאותם של חולים רבים, בעיקר כשמדובר בזריקות מצילות חיים שאי קבלתן בזמן עלול לסכן את החולה. כמו כן, ישנם מקרים רבים בהם אדם נדרש לבצע בדיקות כגון: בדיקות דם, לחץ דם, מדידת דופק, בדיקת סוכר וכו', ואין ביכולתו להגיע לקופת החולים.  

באפרת שירותי סיעוד יש לנו פתרון אופטימלי – שירות אחות פרטית למתן זריקות ובדיקות. האחות מגיעה לבית המטופל, לבית חולים, לבית אבות או כל מקום אחר בו שוהה החולה. היא אמונה לעשות את ההתקשרות עם הרופא המטפל, לקבל הנחיות, לבצע בדיקות, לתת זריקות ולדאוג למתן התרופות למטופל.  

זקוקים לאחות פרטית לכל צורך, בכל מקום, ולכל טווח זמן? באפרת שירותי סיעוד נתאים לכם אחות פרטית מוסמכת, מקצועית ומסורה. אנו זמינים עבורכם בכל עת.

 

פרטים ליצירת קשר :

באפרת שירותי סיעוד אנו עומדים לרשותך בכל שעה, בכל מקום
באמצעות מוקד הפועל 24 שעות ביממה, אנו מספקים מענה ללא הפסקה
ליצירת קשר ניתן לפנות אלינו טלפונית או בדוא"ל, או למלא פרטים וניצור איתך קשר בהקדם: