מטפלת פרטית לבית

באפרת שירותי סיעוד אנו מספקים שירותי מטפלת פרטית בבית ובבית חולים עבור קשישים, חולים סיעודיים, חולים כרוניים או חולים שעברו ניתוח מכל סוג, נכים או כל אדם הזקוק לסיוע צמוד ולטיפול סיעודי. השירות ניתן בפריסה ארצית.

החשיבות של מטפלת פרטית לבית 

קיימים מצבים רבים, בהם אנשים הופכים לסיעודיים ואינם יכולים לתפקד באופן עצמאי. 

לעיתים זהו תהליך התדרדרות הדרגתי שקורה עם הגיל ועם התרופפות הבריאות, לעיתים זהו "נוק אאוט" שנוצר כתוצאה ממחלה או נכות מתאונה, לפעמים זהו מצב זמני ולעיתים מצב מתמשך. מאידך, תמיד זהו מצב המחייב כי לצד האדם הסיעודי יהיה אדם מסור ונאמן שיטפל בו, ידאג לצרכיו וישגיח עליו בכל רגע. טיפול סיעודי כזה כרוך בהקרבה של זמן, כוחות פיסיים ומשאבים נפשיים – זהו מענה שבן משפחה, אפילו הקרוב ביותר לא יוכל לספק לאדם היקר לו, כאן נכנסת לתמונה מטפלת פרטית לבית שנותנת את הפתרון האידיאלי ואת המענה המקל משמעותית על בני המשפחה.

1 (2)

חשיבות הבחירה במטפלת פרטית לבית שבאה מבית טוב

למרות שלקיחת מטפלת פרטית לבית זהו מהלך נבון ונכון, שהינו מחויב המציאות – עדיין מדובר בצעד שאינו פשוט. למעשה, זהו השלב שבו אנו מעבירים את הטיפול באדם אהוב ויקר לנו לידיו של אדם זר, כאשר אנחנו אמורים לסמוך על כך שהוא ימלא את התפקיד במסירות ובנאמנות. 

על מנת לא לטעות חלילה בבחירה, חשוב לבחור במטפל/ת שבאים מבית טוב – כמו אפרת שירותי סיעוד. אנחנו כבר עושים עבורכם מראש את כל הסינונים והמיונים הנדרשים, ואז מתאימים לכם את המטפל/ת שאתם צריכים באופן מדויק. כך תוכלו לדעת שהיקרים לכם מטופלים בידיים הטובות ביותר. 

 

המטפלות שלנו – מקצועיות, מנוסות ומסורות  

מערך המטפלות עימן אנו עובדים באפרת שירותי סיעוד מאופיין במקצועיות, בניסיון בתחום, באמינות, במסירות רבה  וברמת שירות גבוהה. כוח האדם הוא ישראלי בלבד, והוא נבחר על ידינו בקפידה רבה. כל המטפלות שלנו מנוסות בעבודה סיעודית עם קשישים ואנשים סיעודיים, ויגיעו אליכם לאחר שהתנסו זמן רב בעבודה סיעודית בבתים, בתי אבות, דיור מוגן ועוד. המטפלות שלנו עובדות בכל רחבי הארץ.

 

 

תפקידה ומקומה של המטפלת/האחות הסיעודית בחיי המטופל ומשפחתו 

אצל אנשים במצב סיעודי, פעולות יומיומיות בסיסיות ומובנות מאליהן לכאורה, הופכות למשימות בלתי אפשריות. שירותי הסיעוד המגוונים שמעניקות מטפלות ואחיות סיעודיות, מאפשרים למטופלים להתמודד עם הקשיים והאתגרים העומדים בפניהם, לקבל מענה לכל צרכיהם, ולנהל את חייהם בצורה מלאה ואיכותית ככל האפשר.  

מעבר לסיוע בתפקודים היומיומיים הבסיסיים מאכילה ועד רחצה וכל מה שביניהם, ומעבר להשגחה והטיפול הרפואי הצמוד, הסיוע הסיעודי מקרין על חיי המטופל וקרוביו גם במישור המנטלי. הוא מהווה גלגל הצלה לבני משפחה שאינם יכולים להיות שם בשביל יקיריהם בזמינות מלאה כדי למלא את כל צרכיהם. הוא נותן שלוות נפש מעצם הידיעה שמישהו מקצועי ומסור כן נמצא שם! 

מה כולל תפקידה של מטפלת פרטית לבית?

מטפלת פרטית בבית מטעם אפרת שירותי סיעוד מספקת שירות סיעודי מקיף הכולל: 

  • סיוע בפעולות בסיסיות וטיפול בכל צרכי המטופל כגון רחצה, הלבשה, האכלה, החתלה, ניקיון הסביבה הקרובה של המטופל.
  • מתן תרופות לפי הנחיית הרופא המטפל.
  • ליווי בהתניידות ממקום למקום.
  • סיוע בתקשורת מול גורמים רפואיים ועוד. 

 מטפלת פרטית בבית דואגת שכלום לא יחסר למטופל, ושיינתן לו מענה מלא לכל צרכיו.

פרטים ליצירת קשר :

באפרת שירותי סיעוד אנו עומדים לרשותך בכל שעה, בכל מקום
באמצעות מוקד הפועל 24 שעות ביממה, אנו מספקים מענה ללא הפסקה
ליצירת קשר ניתן לפנות אלינו טלפונית או בדוא"ל, או למלא פרטים וניצור איתך קשר בהקדם:

דילוג לתוכן