קצת עלינו

 

אפרת שירותי סיעוד היא חברה מובילה ומתמחה בתחומה, המספקת שירותי טיפול והשגחה צמודה לקשישים ולחולים סיעודיים. אנו פועלים בתחום שנים רבות לשביעות רצונם המלאה של המטופלים שלנו ומשפחותיהם. 

אנו מספקים ליווי ועזרה צמודה למטופלים בכל מקום – בין אם בבית חולים לאחר ניתוח ובמהלך אשפוז, ובין אם בבית. השירות כולל מילוי של כל הפונקציות הסיעודיות הנדרשות, ליווי צמוד, השגחה מלאה ודאגה אישית לצרכי כל מטופל.

הטיפול האישי שלנו, מקצועי, אכפתי וחם, מספק למטופלים תמיכה, עידוד וביטחון, ולבני המשפחה –  שקט נפשי ומנוחה, המאפשרים להם להמשיך בשגרת חייהם הרגילה.     

אנו מעסיקים ב"אפרת" כוח אדם ישראלי בלבד, שנבחר על ידינו בקפידה. הצוות המקצועי והמסור שלנו כולל: אחיות ואחים, מטפלות ומטפלים וכוח עזר – כולם בעלי ניסיון רב בתחום הסיעודי. 

תהליך התאמת המטפל למטופל הינו רב חשיבות בעינינו, ואנו מבצעים אותו בשיתוף עם המשפחה ועם המטופל במידת האפשר. 

השירות הוא ערך עליון ב"אפרת" ואנו עושים הכול על מנת לספק למטופלים שלנו את הטוב ביותר, להאריך את חייהם, ובעיקר – להעניק להם איכות חיים טובה ככל האפשר. 

שירותינו ניתנים בכל רחבי הארץ, ואנו עומדים לרשות לקוחותינו בזמינות מלאה 24/7. 

*  בעלי ביטוח משלים בקופ"ח זכאים להחזר בגין שמירה והשגחה פרטית לאחר ניתוח.

נגן וידאו

 

ליווי, טיפול והשגחה צמודה לאחר ניתוח – זה הסיפור שלנו!

אפרת שירותי סיעוד הוקמה על ידינו כדי לתת מענה לצורך אנושי בוער וחיוני, שעיקרו הוא הדאגה לבריאות היקרים לנו מכל, סיפוק צרכיהם והשמירה על כבודם כאשר הם זקוקים לנו ותלויים בנו. 

היוזמה להקמת החברה נולדה מתוך החוויה הפרטית והצורך האישי של משפחתנו, דרכם הבנו את הצורך של אנשים רבים במענה של שירותי סיעוד במהלך אשפוז ולאחר ניתוח. כבעלי החברה חווינו על בשרנו את הצורך הזה כאשר אימנו היקרה חלתה והייתה מאושפזת למשך תקופה ארוכה, כולל מעברים בין בתי חולים. פעמים רבות ובשל אילוצי החיים, נתקלנו בקושי ולעיתים אף בחוסר אפשרות  להגיע לבית החולים, להיות לצידה ולסעוד אותה. היינו זקוקים לדמות מקצועית ומסורה כאחד שתוכל למלא את מקומנו. משפחות רבות מסביבנו היו במצב דומה. 

מכאן נולדה ההבנה: בית חולים לא נותן מענה אישי ספציפי לתחום הסיעוד!
לשם כך נדרשים שירותי סיעוד פרטיים. 

כשאדם סיעודי, מבוגר או כל מי שתלוי באחרים ואינו יכול לדאוג לעצמו, מאושפז בבית חולים לפני או אחרי ניתוח – הוא צריך לקבל מענה סיעודי שבית החולים אינו יכול לספק. אדם כזה זקוק לאחות ו/או מטפלת צמודה, שתוכל למלא את כל הפעולות הסיעודיות הנדרשות לו, החל ממקלחת, אוכל, עשיית צרכים ועד לקריאה לאחיות המחלקה במידת הצורך.

פרטים ליצירת קשר :

באפרת שירותי סיעוד אנו עומדים לרשותך בכל שעה, בכל מקום
באמצעות מוקד הפועל 24 שעות ביממה, אנו מספקים מענה ללא הפסקה
ליצירת קשר ניתן לפנות אלינו טלפונית או בדוא"ל, או למלא פרטים וניצור איתך קשר בהקדם: