שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח

שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח

שירותי אחיות לאחר ניתוח – המצב הנוכחי

זהו לא סוד שמערכת הבריאות בארץ לוקה בחסר ואת העניין חווים מדי יום בעלי מצב סיעודי ברחבי הארץ.

במקרים רבים לא די בסבל שחווים המטופלים עקב מחלתם, אלה נאלצים להתמודד גם עם המחסור בכוח אדם בבתי החולים השונים הכולל בין היתר היעדר אחיות מוסמכות. שירות אחות פרטית צמודה לחולה לאחר ניתוח הינו טיפול יעיל וחשוב במיוחד למטופל ולמשפחתו לאחר הליך ניתוחי, בביה"ח או לאחר שחרור מאשפוז.

מהו שירות אחות פרטית של אפרת שירותי סיעוד?

שירות אחות פרטית הניתן על ידי אפרת שירותי סיעוד כולל ליווי החולה בכל משך החלמתו מהניתוח, דאגה לצרכיו הייחודיים לאחר הניתוח, סיוע בפעולות הבסיסיות הכוללות תזוזה, קימה, הליכה לנוחיות ולמקלחת. כמו כן, אחות פרטית של אפרת שירותי סיעוד צמודה לחולה ואחראית על מעקב אחר מצבו הבריאותי של המנותח, דאגה להחלפת תחבושות, מתן זריקות, החלפת עירויים, מעקב אחר החלמת פצע הניתוח ודיווח על כל שינוי לצוות הרפואי ולבני משפחתו של המטופל. שירות אחות פרטית כולל אפשרות לשהייה 24/7 או בכל זמן שיוגדר על ידי המטופל ו/או בני משפחתו.

השקט הנפשי שטמון בשירות אחות פרטית לאחר ניתוח

מעבר לכל הנושא הפרקטי ולסיוע צמוד למטופל – הידיעה כי החולה מצוי תחת השגחה מלאה של אחות פרטית מוסמכת יעניק תחושת שקט וביטחון לקרובי משפחתו וחבריו של המטופל. מעבר לכך, גם עבור המטופלים עצמם ההבנה והידיעה כי יש מי שעומד לצדם בכל עת ועבור כל בקשה מחזקת ומעודדת אותם רבות במהלך תהליכי החלמה מניתוח שאינו פשוט.

למה לבחור דווקא באפרת שירותי סיעוד?

אפרת שירותי סיעוד הינה הבחירה האופטימלית לטיפול ביקירכם. ברשותנו למעלה מ-10 שנות ניסיון בתחום הסיעוד והטיפול בקשישים וחולים על ידי אחים ואחיות, מטפלים ומטפלות מוסמכים ומקצועיים. אנו באפרת שמים דגש על איכות השירות שלנו ומעסיקים אך ורק כוח אדם ישראלי מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב בבתי חולים, בתי אבות ועוד. עבורנו באפרת שירותי סיעוד, הטיפול וההשגחה על יקירכם אינה סתם עוד עבודה שגרתית אלא רצון אמיתי וכנה להעניק את הטיפול המסור ביותר תוך שימת דגש על יחס חם ואישי למטופל, הלוא הוא בן משפחתכם. גם בהיבט הכלכלי אפרת שירותי סיעוד נחשבת כבחירה הטובה והמשתלמת ביותר עם החזר של עד 85% בקופות החולים המובילות במדינה: מכבי, כללית, לאומית ומאוחדת.

זקוקים לאחות פרטית לאחר ניתוח של קרוב משפחה? מוקד ההזמנות שלנו זמין עבורכם 24/7 וישמח לעמוד לרשותכם. רק באפרת שירותי סיעוד - קבלת אח/אחות מהיום להיום!

?צריכים גם אחות פרטית !צרו איתנו קשר

img

צרו קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם