מדוע עדיפים שירותיו של מטפל ישראלי על פני מטפל זר? כל המידע שאתם חייבים לדעת

מדוע עדיפים שירותיו של מטפל ישראלי על פני מטפל זר? כל המידע שאתם חייבים לדעת

חשוב לקחת בחשבון כי לכל אדם סיעודי, מגיע סיוע ולפני שבוחרים במטפל חשוב שתכירו את ההבדלים בין העסקת עובד זר לבין מטפל ישראלי. מציאת מטפל סיעודי יכולה להיות דרך ארוכה ומייגעת - המאמר הבא יציג בפניכם את כל הסיבות לבחירה במטפל ישראלי עבור המטופל הסיעודי, הלוא הוא קרוב משפחתכם.

אז למה לבחור דווקא במטפל סיעודי ישראלי?

* תקשורת מעל הכל: היתרון הבולט והמרכזי של המטפל הישראלי. תקשורת נוחה כמו גם הכרת התרבות ואורח החיים הישראלי מהווה יתרון ברור למטפל הישראלי. קשיים בתקשורת הנפוצים בעיקר כאשר מדובר במטפלים זרים מקשים על חיי האדם הסיעודי ולעתים אף מביאים למצבי דכאון וחוסר אונים. חשוב לזכור כי כימיה בין שני הצדדים (המטופל והמטפל) תגדיר את הצלחת התהליך רבות.

* ללא בירוקרטיה מורכבת: העסקת מטפל ישראלי מקלה על חייכם וחוסכת לכם התעסקות עם נושאים כגון קבלת אישורים ממשרד התמ"ת, היתר העסקה מרשות האוכלוסין וההגירה, בדיקות רפואיות מקיפות ועוד. בנוסף, במידה ובחרתם בעובד זר, על המעסיק (כלומר עליכם) לרכוש עבורו ביטוח בריאות פרטי היות ואינו נכלל תחת ביטוח הבריאות הממלכתי בישראל וכן לוודא כי מחזיק במסמכים הרלוונטיים לרבות אשרת עבודה בישראל – אצלנו באפרת שירותי סיעוד נחסכת מכם הבירוקרטיה המורכבת.

אפרת שירותי סיעוד – כוח אדם ישראלי מקצועי ובעל ניסיון

אנו בחברת אפרת שירותי סיעוד מחזיקים בניסיון של למעלה מ-10 שנים בענף הסיעוד ומעסיקים כוח אדם ישראלי בלבד הבקיא במגוון שפות מלבד עברית דוגמת אנגלית, רוסית וכד'. ברשותנו מיטב המטפלים והמטפלות, האחים והאחיות – כוח עזר שהוכשר לתחום הסיעוד במוסדות הלימוד המובילים בארץ. העסקת מטפל סיעודי ישראלי תעניק לכם ולקרובכם נוחות בכל הנוגע להליך התקשורת והשפה, תמנע מכם התעסקות עם הליכים בירוקרטיים מורכבים.

מעוניינים במטפל או מטפלת ישראלית עבור אדם במצב סיעודי? פנו כעת לאפרת שירותי סיעוד בטלפון: 073-2100-103 מוקד ההזמנות שלנו זמין עבורכם 24/7 והזמנת השירות מתבצעת מהיום להיום!

?צריכים גם אחות פרטית !צרו איתנו קשר

img

צרו קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם