מטפל פרטי – כל מה שרציתם לדעת

מטפל פרטי – כל מה שרציתם לדעת

במוקדם או במאוחר כולנו נגיע לגיל זקנה ונזדקק לשירותיהם החיוניים של מטפלים ומטפלות מוסמכים.

מה בדיוק כוללים השירותים הללו? מי הם אותם מטפלים וכיצד ניתן לקבל שירות חשוב מסוג זה? כל הפרטים במאמר הבא.

מהם השירותים הניתנים על ידי מטפל/ת פרטי/ת?

מתלבטים האם לשכור מטפל או מטפלת פרטית עבור קרוב משפחתכם? חשוב שתכירו את מגוון השירותים הניתנים על ידם. בראש ובראשונה כוללים שירותי מטפל פרטי השגחה וסיוע בפעולות חיי היומיום כלומר, סיוע בהכנת ארוחה ואכילה, רחצה, הלבשה, פיזיותרפיה ובתנועה ממקום למקום ברחבי הבית או מחוצה לו. בנוסף, מסייע המטפל הפרטי לאדם הסיעודי בכל הקשור בליווי לבדיקות רפואיות שונות, קניית תרופות נחוצות וכד'.

מי הם המטפלים באפרת שירותי סיעוד?

אנו באפרת שירותי סיעוד מחזיקים במטפלים ומטפלות ישראליים בלבד אשר עברו התמחות במוסדות בארץ. מטפלים אלו מספקים שירותי סיעוד ברמה הגבוהה ביותר. מטפלים ומטפלות להשגחה, לליווי ,לסיעוד ,מקצוענים סבלניים חינניים בעלי יכולת שירות ,תודעת שירות ,ואיכות שירות מהמעולות שקיימים בתחום הסיעוד. צוות המטפלים שלנו מבין את גודל החשיבות והרגישות של כל תחום הסיעוד הן מבחינת המטופל עצמו והן מבחינת משפחתו.

כיצד אוכל לקבל שירות חשוב זה?

עברתם ניתוח? אתם בתקופת האשפוז בביה"ח? מחזיקים בביטוח משלים באחת מקופות החולים (כללית, מכבי, לאומית או מאוחדת)? דעו כי הנכם זכאים להחזר בעלות שירות מטפל פרטי בכפוף להסכם הקיים עם קופת החולים שלכם.

למה לבחור דווקא באפרת שירותי סיעוד?

עבורנו הטיפול וההשגחה על יקירכם אינה עוד עבודה שגרתית אלא רצון אמיתי וכנה להעניק את הטיפול המסור ביותר תוך שימת דגש על יחס חם ואישי למטופל, הלוא הוא בן משפחתכם. אפרת שירותי סיעוד פועלת למעלה מ-10 שנים בתחום הסיעוד והטיפול בקשישים וחולים על ידי מטפלים ומטפלות, אחים ואחיות מוסמכים ומקצועיים. אנו באפרת שמים דגש על איכות השירות שלנו ומעסיקים אך ורק כוח אדם ישראלי בעל ידע בעברית, אנגלית, רוסית ובמגוון שפות נוספות. כוח האדם שלנו הינו מקצועי ובעל ניסיון רב בבתי חולים, בתי אבות, בתים פרטיים ועוד. גם בהיבט הכלכלי אפרת שירותי סיעוד נחשבת כבחירה הטובה והמשתלמת ביותר עם החזר של עד 85% בקופות החולים המובילות במדינה: מכבי, כללית, לאומית ומאוחדת.

רוצים להעניק ליקירכם מטפל פרטי שיסייע לו בכל צרכיו? יש לכם שאלות נוספות? חייגו אלינו כעת: 073-2100-103 ותיהנו מקבלת מטפל/ת מהיום להיום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת 24/7!

?צריכים גם אחות פרטית !צרו איתנו קשר

img

צרו קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם