מהו גובה ההחזר עבור שירותי אחות פרטית?

מהו גובה ההחזר עבור שירותי אחות פרטית?

אתם או אחד מקרוביכם עברתם ניתוח וכעת אתם נמצאים בבית החולים ללא השגחה ראויה? חשוב שתכירו שירות חשוב במיוחד שייתכן ועדיין לא שמעתם עליו ואת אפשרויות ההחזר מקופות החולים עבורו ואנו מדברים כמובן על שירותי אחות פרטית.

בואו נבין תחילה מהו שירות אחות פרטית

שירות אחות פרטית הינו שם כולל לליווי החולה בכל תקופת החלמתו מהניתוח, דאגה לצרכיו הייחודיים לאחר הניתוח וסיוע במגוון פעולות בסיסיות הכוללות קימה, הליכה, אכילה רחצה וכד'. כמו כן, שירותי אחות פרטית מעניקים מעקב אחר מצבו הבריאותי של המנותח, דאגה להחלפת תחבושות, מתן זריקות, החלפת עירויים, ודיווח על כל שינוי במצב המטופל לצוות הרפואי ולבני משפחתו. שירות אחות פרטית ניתן למשך מספר שעות או ללילה שלם 24/7 וכל זאת על פי בקשתם של החולה ובני משפחתו.

אז בואו נבין כמה יעלו לכם שירותי אחות פרטית

מחזיקים בביטוח משלים באחת מקופות החולים הגדולות במדינה? דעו כי אתם זכאים להחזר מכובד למדי מקופות החולים עבור שירותי אחות פרטית. להלן גובה ההחזר הניתן על ידי אפרת שירותי סיעוד, חברת הסיעוד המובילה בישראל. בקופת חולים "מכבי" גובה ההחזר לתקופה של עד 8 ימים הוא עד תקרה של 535 ₪ ליום. בכללית גובה ההחזר לתקופה של עד 10 ימים הוא עד תקרה של 435 ₪ ליום (85%). בלאומית כסף גובה ההחזר לתקופה של עד 10 ימים הוא עד לתקרה של עד 450 ₪ ליום. בלאומית זהב גובה ההחזר לתקופה של עד 20 ימים הוא עד לתקרה של 537 ₪ ליום. במאוחדת גובה ההחזר לתקופה של עד 8 ימים הוא הוא עד לתקרה של 100$ ליום (75%).

זקוקים לאחות פרטית? באפרת ידאגו לכם וקופ"ח תשלם!

אנו בחברת אפרת שירותי סיעוד מחזיקים בניסיון של למעלה מ-10 שנים בענף הסיעוד ומעסיקים כוח אדם ישראלי ובעל ניסיון בלבד. ברשותנו מיטב המטפלים והמטפלות שהוכשרו לתחום הסיעוד במוסדות הלימוד המובילים בארץ. שירותי אחות פרטית לאחר ניתוח באפרת שירותי סיעוד מוכרים על ידי קופות החולים המובילות ומעניקים החזר כספי מטעמם על פי הכתוב לעיל.

מעוניינים באחות פרטית עבור אדם במצב סיעודי או חולה לאחר ניתוח? פנו כעת לאפרת שירותי סיעוד - 073-2100-103 מוקד ההזמנות שלנו זמין עבורכם 24/7!

?צריכים גם אחות פרטית !צרו איתנו קשר

img

צרו קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם