על מה חשוב לשים לב בעת בחירת מטפל סיעודי?

על מה חשוב לשים לב בעת בחירת מטפל סיעודי?

זה קורה בלי שנשים לב, הקרובים אלינו מגיעים לגיל בו אין מנוס מלהיעזר בשירותיו של מטפל סיעודי לטיפול בכלל מטלות הבית, סידור, ניקיון וכמובן דאגה לכל צרכיו של המטופל. הדבר מלווה לא פעם בלחץ וחשש, בכל זאת להכניס אדם זר לבית אינו דבר של מה בכך. איך תוכלו להיות בראש שקט בעת בחירת המטפל הסיעודי עבור קרוב משפחתכם? כל הפרטים במאמר הבא.

4 טיפים לבחירת מטפל סיעודי

שפה ותרבות משותפת: חייו של המטופל הסיעודי אינם פשוטים ולכן חשובה מאד הבחירה במטפל הבקיא בשפת האם של המטופל. תקשורת היא הבסיס בכל הקשור להתאמה בין המטפל למטופל, כמו גם הכרת מאפייני התרבות לה שייך המטופל. אל תתפשרו על מטפל ש"מבין פחות או יותר" אלא בחרו במטפל המתקשר עם קרובכם באופן הטוב ביותר והבטיחו כימיה נהדרת בין השניים. אפרת שירותי סיעוד מעסיקים מטפלים ישראלים הדוברים עברית, אנגלית, רוסית ועוד.

מטפל או מטפלת: ישנם המעדיפים שרק בן מינם יהיה זה שיטפל בהם ולעומתם ישנם מטופלים שהדבר אינו קריטי עבורם. כך או אחרת, בדקו את הנושא עם קרוב משפחתכם והבינו מהי העדפתו על מנת למנוע אי נעימויות בהמשך. בחברת אפרת שירותי סיעוד תוכלו למצוא מטפלים ומטפלות, אחים ואחיות בני שני המינים.

הקפידו על תיאום ציפיות עם המטפל הסיעודי: רגע לפני שאתם לוחצים ידיים ומסכמים על מטפל סיעודי עבור קרוב משפחתכם שאלו עוד מספר שאלות שיבטיחו לכם שההליך כולו יתנהל כשורה. הגדירו את רשימת המטלות שעל המטפל לדאוג להן, בין אם מדובר בדאגה למטלות הבית ועל אחת כמה וכמה בטיפול צרכי הפרט של קרובכם כגון אכילה, רחצה, תנועה וכו'. צרו עבור המטפל סדר יום שיכיל את הפעולות הנ"ל ופעולות נוספות אשר נחוצות מבחינתכם. באופן הזה ניתן יהיה להתנהל מול המטפל בצורה נוחה וללא הפתעות בלתי צפויות בעתיד.

המלצות: טיפ חשוב במיוחד הוא בדיקת הרקע המקצועי של המטפל שמולכם. ישנם לא מעט מטפלים שעזבו את מטופלם הקודם בעקבות חוסר התאמה וויכוחים כאלו ואחרים. אל תתביישו ובקשו לקבל מספר חוות דעת והמלצות ממעסיקיו הקודמים של המטפל, הדבר יוכל להוריד במעט את החשש ההתחלתי הקיים בכם.

מחפשים מטפל סיעודי מבית טוב? אפרת שירותי סיעוד לשירותכם

אנו באפרת שירותי סיעוד פועלים מזה עשור ומעסיקים מטפלים ומטפלות ישראליים, מנוסים ובעלי ההכשרה המתאימה לעיסוק בתחום חשוב מאין זה. ברשותנו מטפלים ומטפלות משני המינים ובעלי מגוון המלצות אשר בקיאים במגוון שפות. מחפשים אחר המטפל הטוב ביותר עבור קרוב משפחתכם, דובר עברית שוטפת ומעניק יחס חם ומקצועי? הגעתם למקום הנכון – אפרת שירותי סיעוד כאן עבורכם!

להזמנת המטפל הטוב ביותר - חייגו כעת לאפרת שירותי סיעוד: 073-2100-103 מוקד ההזמנות פעיל 24/7 והזמנת השירות מתבצעת מהיום להיום!

?צריכים גם אחות פרטית !צרו איתנו קשר

img

צרו קשר

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם